شرکت دراک شیراز

افتتاح هر واحد صنعتی و معدنی

در کشورمان روند صنعت به خوبی آغاز شده است و با افتتاح واحدهای صنعتی و  معدنی که امروزه انجام گرفته به نوعی فتح الفتوح است.

  • افتتاح هر واحد صنعتی و معدنی

وزیر صنعت تاکید کرد: تحقق این اتفاقات در حوزه صنعت، یک پیروزی بزرگ است که با عنایات خاص خداوند بوده و حتماً با انسجام و وحدت می توانیم نتایج بسیار بهتری نیز به دست آوریم.

رحمانی با اشاره به سفر اخیر خود به کشور چین و حضور در نمایشگاه واردات شانگهای گفت: بیش از ۴۷ میلیارد دلار ظرفیت واردات کشور چین فقط در صنعت مس است و ما میتوانیم از این ظرفیت صادراتی برای کشورمان به بهترین نحو بهره برداری کنیم.

وی ادامه داد: با احتساب اکتشافات جدید که انجام شده است به ذخایر قابل توجهی دسترسی پیدا کردیم که فقط در مس سونگون و سرچشمه این حجم حدود ۲ برابر نسبت به قبل بوده و در سیستان و بلوچستان و سایر نقاط نیز به ذخایر خوبی رسیدیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: فقط همین مسئله می‌تواند تحول خوبی در شرایط اشتغال و درآمد مردم استان کرمان و حتی کشور ایجاد بکند.

رحمانی خاطرنشان کرد: این وابسته به همت و تلاش ما در این حوزه است که بتوانیم با افزایش تولیدات خود در بخش معدن نه تنها فرصت های جدیدی را برای توسعه اقتصادی کشور ایجاد کنیم بلکه حتی کشور را از اقتصاد نفتی نجات دهیم

Top
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام