شرکت دراک شیراز

دستورالعمل نظارتی برای ایام پایانی سال

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: دستورالعمل ویژه نظارتی برای ایام پایانی سال، به استان ها ابلاغ شده است

  • دستورالعمل نظارتی برای ایام پایانی سال

در گردهمایی روسای سازمانهای صمت استانها که با حضور وزیر صمت برگزار شد، همزمان با اصلاح قیمت بنزین بازرسی ها انجام شده است و گزارشات مداوم و منظم رصد بازار ارایه می شود.

قیمت گذاری خدمات و‌ کالا، مشمول ضوابطی نیست و یک هفته دیگر به استان ها ابلاغ می شود، دستورالعمل طرح نظارتی ویژه ایام پایان سال به استان ها ابلاغ شده است و انتظار داریم با برنامه ریزی هماهنگ و بسیج امکانات ، استانهابه خوبی بازار را هماهنگ نمایند.

رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در بخش دیگری گفت: با احتساب بازرسان اصناف، ۴۳۰۰ بازرس داریم و تفاهم نامه ای با بسیج اصناف داریم که تعداد بازرس ها ۲ برابر خواهد شد.

در زمینه سامانه، بعضی دستگاهها هنوز همکاری کامل ندارد ولی سامانه انبار در زمینه ۱۰ کالا الزام دارد و بازرسان به صورت متمرکز این ۱۰ کالا را بازرسی می کنند.تا پایان سال سازوکار سامانه رصد کالا ابلاغ می شود، گفت : در سامانه اعلام قیمت در حال افزایش تعداد کالا و خدمات هستیم و بیش از ۱۰۰ قلم خدمات هم به آن اضافه شده است.

در واحدهای خدماتی باید واحدهایی که مسئولیت آنها با سایر دستگاه‌هاست هم باید هماهنگ شوند. که از آن جمله واحدهای بین راهی و واحد های تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی است که حتما بر مباحث رعایت ضوابط قیمت نظارت خواهیم کرد.

Top
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام