شرکت دراک شیراز

نتیجه عملکرد خوب وزارت صنعت، معدن و تجارت وفور کالا در بازار است.

وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت گفت: رکن اصلی وزارتخانه مدیران استانی هستند دست شما مدیران باز است که برای تعطیل نشدن بنگاه‌های تولیدی تصمیمات انقلابی بگیرید، باید در شرایط تحریم نگرشمان را عوض کنیم

  • نتیجه عملکرد خوب وزارت صنعت، معدن و تجارت وفور کالا در بازار است.

در نشست هم اندیشی روسای سازمان‌های صمت استانی و شهرک‌های صنعتی، ماموریت‌ها مشخص و آن حفظ جریان تولید است که اشتغال هم ملازمش باشد؛ این اولویت اول است که نیاز به ابلاغ ندارد و جزو ذات وظایف ماست که در جریان تولید و حفظ آن ورود کنیم
و اینکه کارمردم در اولویت قراردارد و  حتما در روزهای آینده برای انجام امور اصلی تولید تقسیم بندی کنید، باید فرایند تولید را جدی بگیریم .

تولید کالاهای اساسی و تداوم زنجیره تولید نیز در اولویت است، در حمایت از واحدهای تولیدی هیچ محدودیتی نداریم البته در برخی حوزه ها باید اصلاحاتی صورت بگیرد.

ضرورت توجه مدیران به تامین و رصد کالاهای اساسی مورد نیازمردم

ضرورت توجه مدیران به تامین و رصد کالاهای اساسی مورد نیازمردم است و در کنار آن و در جریان بازار، وفورکالا در بازار اولویت اول وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

موجودی کالاهای اساسی و ۲۵ قلم کالایی که دولت آنها را با ارز ۴۲۰۰ تومانی تامین می کند، کالای اساسی در سال ۹۷ و شش ماهه اول سال ۹۸ تامین است، در حقیقت تامین ارز کالاهای اساسی در اولویت وزارت صنعت است و بخشی هم بر عهده تشکل‌ها قرار دارد.
وزیر صنعت با بیان اینکه سامانه انبارها فعال است و ابزارهایی برای کنترل معضلاتی مثل احتکار در نظرگرفته ایم، اضافه کرد: در حال حاضر حفظ وضع موجود بسیار حیاتی و مهم است و دشمن هم برضربه زدن به این بخش امید دارد .

بهره مندی از تجربیات بازنشستگان


استان‌های مرزی امروز باید به دنبال شناسایی فرصت‌ها به خصوص برای مبادلات مرزی باشند و فرصت‌های بالقوه و بالفعل را شناسایی کنند.
مباحث صادرات و ارز در جلساتی با کمیته ارز و اتاق بازرگانی درباره تعهدنامه و بازگشت ارز به جمع بندی رسیدیم که در جهت تسهیل امور حرکت کنیم و باید آنجایی که به ما مربوط است تسهیل نماییم.

کارت‌های یکبار مصرف بازرگانی آسیب جدی به ما خواهند زد و نباید بی رویه کارت صادر شود .

در حال حل مشکل بازگشت ارز هستیم و حتما تسهیلاتی گذاشته می شود که حلال مشکلات باشد .
وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت گفت: امروز در حفظ واحدهای تولیدی باید مصر باشیم و ساختار لازم را در وزارتخانه برای حمایت از مدیران ایجاد خواهم کرد تا هر کس مدیران را در این زمینه تحت فشار گذاشت با آن برخورد کنیم مصوباتی هم از شورای سران قوا داریم که به تایید رهبری می رسد و اختیارات خاصی هم داریم که با توجه به شرایط جدید است

 

 

 

Top
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام