شرکت دراک شیراز

ارتقای بلوک فناوری البرز با توسعه شهرک تحقیقاتی کاوش

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه توسعه شهرک تحقیقاتی کاوش به ارتقای بلوک فناوری البرز کمک شایانی می کند بر تأمین زیر ساخت‌های لازم برای این شهرک تأکید کرد.

  • ارتقای بلوک فناوری البرز با توسعه شهرک تحقیقاتی کاوش

در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری مشترک وزارت صمت، ایدرو، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری البرز در راستای توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش در محل استان البرز در چند حوزه فناوری از جمله بیوتکنولوژی و تجهیزات پزشکی قطب کشور به شمار می رود و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های قابل توجهی دارد.

البته بلوک فناوری البرز محدودیت هایی دارد که با توسعه شهرک تحقیقاتی کاوش می تواند به توسعه و رشد آن در استان و کشور کمک شایانی بکند.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: البرز، قطب مراکز تحقیقات کشاورزی نیز هست و در این حوزه هم دارای ظرفیت های قابل اعتنایی است.

و شهرک تحقیقاتی کاوش آینده درخشانی دارد، افزود: امیدوارم استانداری البرز در تامین زیرساخت‌های این شهرک اقدامات لازم را انجام دهد و زمینه های لازم را فراهم آورد.

و در پایان نزدیکی به پایتخت و حضور شرکت های بزرگ همچون مپنا، سایپا و.. را از دیگر پتانسیل های کلانشهر کرج معرفی کرد.

گفتنی است که تفاهم نامه همکاری مشترک وزارت صمت، ایدرو، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استانداری البرز در راستای توسعه زیست بوم فناوری شهرک تحقیقاتی کاوش در محل وزارت صمت امضا شد.

Top
طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام